HOTLINKA - 0911 696 181 | Partner Login Stredné Slovensko - Západné Slovensko - Východné slovensko - Bratislava - Prešov - Žilina
PolskiSlovenčinaDeutschEnglishMagyar

dve tesnenia

Dve tesnenia v profile

Systém dvoch tesnení v profile je veľmi obľúbený najmä pre jeho nízku náročnosť na udržiavanie čistoty. V štandartných podmienkach dosahujem veľmi dobré izolačné vlastnosti a poskytuje svojmu užívateľovi komfortné užívanie za veľmi výhodné cenové relácie.
tri tesnenia

Tri tesnenia v profile

Spôsob dodatočného stredového tesnenia je pri systéme plastového okna aluplast výnimočný najmä pre jeho technické riešenie, ktoré tvarom dorazovej plochy zároveň zvyšuje pevnosť krídla.

Aluplast

Plastové okná Aluplast predstavuje najpredávanejší profilový systém plastových okien na Slovenskom trhu. Jeho obľuba je spôsobená najmä pre jeho širokú paletu ponúkaných riešení, tak technických ako aj tvarových možností plastových okien. Nie je to len tak obyčajný výrobca, ale veľmi spoľahlivý a certifikovaný partner, ktorý vyhral Cenu strednej a východnej Európy za veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti.

Je to profilový systém, ktorý Vám umožní zaizolovať Vašu záhradnú chatku, ale aj pasívny rodinný dom. Farebné riešenia sú prakticky  neobmedzené a konečná vizualizácia týchto záleží skutočno len na Vás.

Prispôsobí sa logu Vašej firmy alebo pri použití hliníkových CLIP systémov vytvorí dokonalý efekt hliníkových okien, pri vysokej tepelnej izolácii, ktorú Vám nedokážu ponúknuť ani tie najdrahšie hliníkové okná a dvere. Plastové okná ALUPLAST majú kvalitnú mikroventiláciu a bezpečnostnú poistku. Do plastových okien je možné dať veľa skiel, dokonca aj špeciálnych skiel, ako sú pokovované sklá a bezpečnostné sklá, ktoré sú lepená ako trojskla a majú nižšiu priepustnosť.

Od svojho vzniku v roku 2005 naša spoločnosť DEVELOP CONSULT, s.r.o., okrem aktivít v ekonomickej činnosti a vedení účtovníctva participovala, či už logisticky, alebo priamo prostredníctvom vlastných pracovníkov na viacerých stavebných projektoch.
Od roku 2006 sme aktívni v predaji, distribúcií a montáži plastových a hliníkových systémov. Za tento čas sme získali potrebné skúsenosti a kontakty na samostatné zvládnutie realizácie aj náročnejších celkov. Vďaka širokej sieti našich spolupracovníkov dokážeme poskytnúť svoje služby a produkty vo viacerých mestách Slovenskej a Českej republiky Rrakúska, Talianska a Luxemburgu.

Vytvorila spoločnosť KAPA Studio s.r.o.