HOTLINKA - 0911 696 181 | Partner Login Stredné Slovensko - Západné Slovensko - Východné slovensko - Bratislava - Prešov - Žilina
PolskiSlovenčinaDeutschEnglishMagyar

Rehau

Spoločnosť Reahau je prémiová značka pre riešenia na báze polymérov a je v oblasti stavebného a automobilového priemyslu, aj ostatných priemyselných odvetví, medzinárodným lídrom. Plastové okná  Rehau spĺňajú európske technické štandardy a vlastné potrebné certifikáty, vyžadované predpismi stavebného zákona.

Produkty majú dlhú životnosť a garantujú komfortnú obsluhu, vysokú úsporu energie, maximálnu ochranu pred hlukom aj pred vlúpaním a jednoduché udržiavanie čistoty. Všetky plastové okná majú celoobvodovú zinkovanú oceľovú výstuž, štrbinové vetranie, výbornú zvukovú a tepelnú izoláciu, brilantne hladký povrch rámov.

Od svojho vzniku v roku 2005 naša spoločnosť DEVELOP CONSULT, s.r.o., okrem aktivít v ekonomickej činnosti a vedení účtovníctva participovala, či už logisticky, alebo priamo prostredníctvom vlastných pracovníkov na viacerých stavebných projektoch.
Od roku 2006 sme aktívni v predaji, distribúcií a montáži plastových a hliníkových systémov. Za tento čas sme získali potrebné skúsenosti a kontakty na samostatné zvládnutie realizácie aj náročnejších celkov. Vďaka širokej sieti našich spolupracovníkov dokážeme poskytnúť svoje služby a produkty vo viacerých mestách Slovenskej a Českej republiky Rrakúska, Talianska a Luxemburgu.

Vytvorila spoločnosť KAPA Studio s.r.o.