HOTLINKA - 0911 696 181 | Partner Login Stredné Slovensko - Západné Slovensko - Východné slovensko - Bratislava - Prešov - Žilina
PolskiSlovenčinaDeutschEnglishMagyar

Salamander

Firma Salamander Industrie Produkte GmbH Turkheim Nemecko pôsobí už viac ako 30 rokov na svetovom trhu s PVC profilmi na výrobu plastových okien.

Ich nezameniteľný design spojený s hladkým povrchom a ultrabielou farbou je jasnou voľbou pre vaše okná. Plastové okná Salamander patria medzi najmodernejšie výrobky svojho druhu.

Vďaka pevnému doliehaniu majú výborné tepelné vlastnosti. Ušetria toľko energie, že se Vám vynaložené investície vrátia do 7 rokov. Okná sú vybavené celoobvodovým nemeckým kovaním Siegenia – Aubi A300 Safety plus so zvýšeným stupňom bezpečnosti . Krídla a rámy pre plastová okna sú vystužené 2 mm oceľovou pozinkovanou výstuhou, zaručujúcu dokonalú statickú pevnosť.

Od svojho vzniku v roku 2005 naša spoločnosť DEVELOP CONSULT, s.r.o., okrem aktivít v ekonomickej činnosti a vedení účtovníctva participovala, či už logisticky, alebo priamo prostredníctvom vlastných pracovníkov na viacerých stavebných projektoch.
Od roku 2006 sme aktívni v predaji, distribúcií a montáži plastových a hliníkových systémov. Za tento čas sme získali potrebné skúsenosti a kontakty na samostatné zvládnutie realizácie aj náročnejších celkov. Vďaka širokej sieti našich spolupracovníkov dokážeme poskytnúť svoje služby a produkty vo viacerých mestách Slovenskej a Českej republiky Rrakúska, Talianska a Luxemburgu.

Vytvorila spoločnosť KAPA Studio s.r.o.