Plastové okná

Bezpečnostné dvere

Garážové brány

Hliníkové okná a dvere

Izolačné sklá

Mriežky v skle

Rolety

Siete proti hmyzu

Tieniaca technika

Vchodové dvere

Milý zákazník, sme veľmi radi, že ste sa rozhodli pre návštevu našej stránky o plastových oknách a iných produktoch. Dúfame, že informácie, ktoré tu nájdete Vám pomôžu pri konečnom rozhodovaní ktoré plastové okná si kúpite. V prípade, že požadujete viac informácií o plastových oknách,či iných našich produktoch, kontaktujte nás, prosím, prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

Od svojho vzniku v roku 2005 naša spoločnosť DEVELOP CONSULT, s.r.o., participovala, či už logisticky, alebo priamo prostredníctvom vlastných pracovníkov  na viacerých stavebných projektoch. Od roku 2006 sme aktívni v predaji, distribúcií a montáži plastových a hliníkových systémov. Za tento čas sme získali potrebné skúsenosti a kontakty na samostatné zvládnutie realizácie aj náročnejších celkov. Vďaka širokej sieti našich spolupracovníkov dokážeme poskytnúť svoje služby a produkty vo viacerých mestách Slovenskej a Českej republiky. automoto

V súvislosti s rozrastajúcim sa portfóliom našich aktivít v oblasti stavebníctva sme sa od roku 2011 rozhodli realizovať stavebnú a obchodnú činnosť pod vlastnou značkou PS BAU. Naši certifikovaní pracovníci dokážu komplexne zabezpečiť revitalizáciu Vášho obytného domu od výmeny hliníkových vchodových dverí – vrátane bezpečnostného bezdotykového systému, cez výmenu schodiskových a bytových okien – až po zateplenie obvodového plášťa, či izoláciu striech. Hlavnou pracovnou náplňou je predaj plastových okien. Plastové okná si môžete pozrieť aj na našej stránke, prípadne využite online kalkuláciu pre plastové okná. Na stránke plastové okná vám ponúkame cenník.

Obnovu vnútorných priestorov (dlažby, kazetové stropy ap.), senzorové osvetlienie a iné doplnkové práce sme schopní zaistiť pomocou overených špecializovaných pracovných skupín. Prerábky bytov, bytových jadier, murovanie balkónových stien vrátane prerábky vody, kúrenia  a elektorinštalácie vykonávame skúsenými pracovníkmi. Kolektív pracovníkov PS BAU.