ALUPLAST

EKOSUN

GEALAN

REHAU

SALAMANDER

VEKA

PLASTOVÉ OKNÁ

Naša spoločnosť vám ponúka jedinečnú možnosť vybrať si plastové okná presne podľa vašich predstáv. Mnoho typov plastových okien máme pre Vás skladom, pripravené k okamžitému odberu!  Napríklad, vyberiete si plastové okná Aluplast, my ich navrhneme vám na mieru, vyrobíme, namontujeme, vaše staré okná demontujeme a odvezieme odpad. Vy máte nové plastové okná a nemáte žiadne starosti.

Kvalitné, na mieru a za priaznivú cenu. To je ponuka plastových okien spoločnosti PSbau. Široká škála plastových okien v našej ponuke je pripravená splniť vaše náročné požiadavky. Profilové systémy, ktoré ponúkame vám umožňujú sa rozhodnúť pre oblý alebo hranatý systém, so stavebnými hrúbkami od 60 mm do 100 mm vo veľmi širokej škále farebných prevedení. Je možné vybrať si jednostranné alebo obojstranné laminovanie. Pozrite si cenník pre plastové okná na našej stránke.

Pri širokej škále profilových systémov (3, 5, 6 a 8 komôr)-plastových okien sme vám schopní splniť prakticky každú požiadavku. Posuvné okná v zdvižno-posuvnom systéme HST umožňujú presklenie veľkých priestorov pri zachovaní ľahkej manipulácie a dlhodobej životnosti. Plastové okná v systémoch s trojitým dorazovým tesnením spĺňajú aj náročné požiadavky pasívnych domov.

Plastové okná dokážu za veľmi prijateľnú cenu poskytnúť výbornú tepelnú izoláciu panelákových bytov – Plastové okná ALUPLAST IDEAL  4000 RL, plastové okná ALUPLAST IDEAL 5000, ako aj priemyselných budov. Viac informácií nájdete v popisoch jednotlivých profilov plastových okien.

Pre tých ktorí nepotrebujú najlepšiu kvalitu máme aj plastové okná v lacnejšej verzii už od 45€.

Kompletný servis

Plastové okná, ktoré si vyberiete vám vyrobíme, dovezieme, namontujeme a aj odvezieme staré okná za bezkonkurenčnú cenu na trhu!

Rýchlosť dodania

Plastové okná zakúpené u nás vám vieme dodať už do 48 hodín!!! Mnoho plastových okien skladom.

Široký výber

Zo širokej ponuky našich plastových okien a profilových systémov si vyberie naozaj každý.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

akcia na plastové okná