Dve tesnenia v profile

Tri tesnenia v profile

ALUPLAST

Plastové okná Aluplast predstavuje najpredávanejší profilový systém plastových okien na Slovenskom trhu. Jeho obľuba je spôsobená najmä pre jeho širokú paletu ponúkaných riešení, tak technických ako aj tvarových možností plastových okien. Nie je to len tak obyčajný výrobca, ale veľmi spoľahlivý a certifikovaný partner, ktorý vyhral Cenu strednej a východnej Európy za veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti.

Je to profilový systém, ktorý Vám umožní zaizolovať Vašu záhradnú chatku, ale aj pasívny rodinný dom. Farebné riešenia sú prakticky  neobmedzené a konečná vizualizácia týchto záleží skutočno len na Vás.

Prispôsobí sa logu Vašej firmy alebo pri použití hliníkových CLIP systémov vytvorí dokonalý efekt hliníkových okien, pri vysokej tepelnej izolácii, ktorú Vám nedokážu ponúknuť ani tie najdrahšie hliníkové okná a dvere. Plastové okná ALUPLAST majú kvalitnú mikroventiláciu a bezpečnostnú poistku. Do plastových okien je možné dať veľa skiel, dokonca aj špeciálnych skiel, ako sú pokovované sklá a bezpečnostné sklá, ktoré sú lepená ako trojskla a majú nižšiu priepustnosť.