DETAILY

Moderné bezpečnostné dvere

  • viditeľné logo firmy

 

 

 

 

 

 

 

Značka, ktorá Vás dostane

Moderným prístupom k marketingu sa snaží naša spoločnosť vybudovať značku, ktorá sa ľahko dostáva do povedomia zákazníkov a je zárukou kvality a bezpečnosti.

 

 

  • špeciálny rozvorový zámok

 

 

 

 

 

Viacbodový uzamykací systém

  • bezpečnostná zárubňa

Bezpečnostný uzamykací systém tvoria západky z ušľachtilej ocele. Vystužená bezpečnostná zárubňa obsahuje dvojnásobne spevnené uzamykacie otvory. Najdôležitejšími parametrami pri rozhodovaní by mali byť vždy kvalita a funkčnosť dverí, a nie nízka cena.

  • Nerezový brúsený prah

 

 

 

 

 

Nerezový brúsený prah

Nerezový prah s brúseným povrchom je odolný voči odieraniu a je súčasťou bezpečnostnej zárubne.

 

 

  • špeciálne bezpečnostné pánty

 

 

 

 

 

 

 

Špeciálne pánty

Špeciálne bezpečnostné pánty sú vyrobené z nerezovej ocele a konštrukčne riešené tak, že znemožňujú zosadenie krídla dverí.

Dvere pre každého, dizajn pre náročných

Dokonalé dvere pre každú domácnosť

Bezpečnostné dvere spĺňajú nároky na tesnosť, zvukovú a protipožiarnu izoláciu a v neposlednom rade aj dizajn pre náročných. Sú vyrobené z oceľových bezpečnostných platní variabilnej hrúbky. Krídlo je široké 67 mm. Bezpečnostné dvere Securidospĺňajú bezpečnostné kritéria, ktoré sú podložené certifikátmi.

Dômyselná konštrukcia do detailu

Po celej ploche sú vystužené oceľovými profilmi, ktoré zabezpečujú stálosť tvaru. Pri bezpečnostných dverách nie je rozhodujúci počet istiacich bodov alebo typ použitého zámku. Dôležitá je ich dômyselná konštrukcia ako celku a ako celok sa dvere vrátane bezpečnostnej zárubne testujú a posudzujú akreditovanými skúšobňami.

Kompatibilné príslušenstvo

Dôležité je aj ich vybavenie kompatibilným dverným príslušenstvom ako je kovanie a vložka. Tieto tiež musia byť skúšané a zaradené do bezpečnostnej triedy. Ich trieda musí byť rovnaká alebo vyššia ako je bezpečnostná trieda vybraných dverí.

bezpečnostné dvere Securido