SIEŤKY PROTI HMYZU

EKOLOGICKÉ  riešenia

Užite si letné noci bez poľovačiek na komáre!

Ponúkame Vám ideálne riešenie, ktoré je na rozdiel od ostatných ekologické aj efektívne zároveň. Naše protihmyzové siete spoľahlivo ochránia Váš interiér pred nevítanými návštevníkmi počas celého roka. Siete sú vyrábané z hliníkových profilov rôznych rozmerov a tvarov. Je možnosť zvoliť si pevnú, otváraciu alebo samonavíjaciu variantu. V ponuke máme siete na všetky bežné druhy okien a dverí.

VKLADACIE sieťky

Vyrobená z hliníkového profilu o rozmeroch 19 mm x 8 mm s tzv. zakladacím límcom. Sieťovina – sklené vlákno potiahnuté PVC.  Sieť je vhodná na plastové okná a drevené eurookná s malou hĺbkou obvodového okenného rámu. Maximálna plocha siete je 2,7 m2, max. šírka 150 cm, max. výška 180 cm. Montuje sa založením zakladacieho límca otočením otočných držiakov. Montáž nevyžaduje mechanický zásah do rámu okna.

NAVÍJACIE sieťky okenné

Sieť je vedená v bočných lištách a je navíjaná pružinovým mechanizmom do navíjacieho bubna v hornej časti okna. Ovláda sa jemným zaklapnutím spodnej lišty. Koncová lišta a bubon sú vybavené tesniacou kefkou. Maximálna plocha
siete je 2,5 m2, max. šírka 150 cm, max. výška 160 cm. Sieť sa montuje pripevnením navíjacieho bubna a vodiacich líšt čelne na rám okna.

NAVÍJACIE sieťky dverové

Sieť je vedená vo vrchnej a spodnej lište, do navíjacieho bubna sa navíja pomocou pružinového mechanizmu. Navíjací bubon je umiestnený na boku dverového rámu. Koncová lišta a bubon sú vybavené tesniacou kefkou. Ovládanie siete je zaklapnutím bočnej magnetickej lišty. Maximálna plocha siete je 2,5m2, max. šírka 100 cm, max. výška 2,5 cm. Sieť sa montuje pripevnením navíjacieho bubna a vodiacich líšt na rám dverí.

DVEROVÉ sieťky

Dverová otváracia sieť.
Hliníkový profil s drážkou o rozmeroch 50 mm x 20 mm, sieťovina sklené vlákno potiahnuté PVC. Dodáva sa so samozatvaracími pántmi. Spevňovacia priečka sa umiestňuje do výšky v závislosti od požiadavky zákazníka. Sieť sa pripevňuje na 3 pánty s dovieraním na magnet čelne na rám dverí. Maximálne plocha 2,5 m2, max. šírka 100 cm, max. výška 250 cm.