HOTLINKA - 0911 696 181 | Partner Login Stredné Slovensko - Západné Slovensko - Východné slovensko - Bratislava - Prešov - Žilina
PolskiSlovenčinaDeutschEnglishMagyar
Neprekonateľná tepelná izolácia!
Perfektný a neviditeľný zvar.
Úplne zdarma!
Najlepšia kalkulácia na trhu!
Okamžité zobrazenie cien
Najširšie možnosti customizácie
  Okná
  Príslušenstvo
  Spojovacie profily
  Výplne okien
21
profilov
A mnoho ďalšieho
Panelákové okná do 48 hodín!
Kdekoľvek na slovensku!
Zariadime všetko
  Dovoz
  Búracie práce
  Murárske práce
  Odvoz okien
45%
zľava
Kontaktujte nás

ekosun

Plastové okná

Naša spoločnosť Vám ponúka jedinečnú možnosť vybrať si plastové okná presne podľa Vašich predstáv. Na sklade máme pre vás pripravené množstvo typov plastových okien. Napríklad také plastové okná Aluplast navrhneme, vyrobíme a namontujeme, vaše staré okná demontujeme a odvezieme odpad.

Bazár okien

bezpecnostne

BEZPEČNOSTNÉ DVERE

Voľba dverí so zvýšenou odolnosťou proti vlámaniu Firma PSBau s.r.o. Vám vie poskytnúť vysoký štandard bezpečnostných dvier. Spolu s našimi technikmi Vám pripravíme najvhodnejšie riešenia pre vašú bezpečnosť.
garaz

GARÁŽOVÉ BRÁNY

Rolovacie garážové brány sú úsporným riešením pre uzavretie otvoru z hľadiska priestoru. Skladajú sa z lamelového panciera, vodiacich líšt a z navíjacieho bubna, ktorý je umiestnený priamo nad stavebným otvorom. Využívajú sa najmä v priemyselných objektoch, ale svoje uplatnenie nachádzajú aj v garážach rodinných domov, kde nie je vhodný iný typ brány.
hlinikove_okna_dvere

HLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE

V súčasnosti hliníkové systémy umožňujú najširšu variabilitu zo všetkých ponúkaných systémov. Vďaka svojím vlastnostiam a odolnosťou voči poveternostným podmienkam sa zvýšená počiatočná investícia budúcemu majiteľovi určite vráti.
izolacne

IZOLAČNÉ SKLÁ

Izolačné dvojsklá sú tvorené dvomi tabuľami plochého skla, ktorých vzdialenosť je vymedzovaná distančným rámčekom. Distančný rámček je naplnený vysušovacím prostriedkom, ktorý zabraňuje kondenzácii vodných pár v priestore medzi sklami.
mriezka-v-skle

MRIEŽKY V SKLE

ROLETY

Nový typ roletky určený pre montáž na rám plastových okien a drevených euro okien. Má kryt návinu a hliníkové vodiace lišty, ovládaná je retiazkou.Rozmery pre objednávanie sa merajú na najotvorenejšej vnútornej hrane zasklievacích líšt. Je potrebné uviesť či ide o kolmé alebo šikmé zasklievacie lišty.

SIEŤKY PROTI HMYZU

Ponúkame Vám ideálne riešenie, ktoré je na rozdiel od ostatných ekologické aj efektívne zároveň. Naše protihmyzové siete spoľahlivo ochránia Váš interiér pred nevítanými návštevníkmi počas celého roka. Siete sú vyrábané z hliníkových profilov rôznych rozmerov a tvarov. Je možnosť zvoliť si pevnú, otváraciu alebo samonavíjaciu variantu. V ponuke máme siete na všetky bežné druhy okien a dverí.
tieniaca_technika_

TIENIACA TECHNIKA

Vaše rozhodnutie pri výbere tieniacej tecniky môže vo veľkej miere ovplyvniť celkové prostredie v ktorom budete bývať alebo pracovať. Rôžnymi kombináciami farieb a materiálov sa Vám podarí spríjemniť, tak bytové ako aj kancelárske priestory.

VCHODOVÉ DVERE

Úvod

Milý zákazník, sme veľmi radi, že ste sa rozhodli pre návštevu našej stránky o plastových oknách a iných produktoch. Dúfame, že informácie, ktoré tu nájdete Vám pomôžu pri konečnom rozhodovaní ktoré plastové okná si kúpite. V prípade, že požadujete viac informácií o plastových oknách,či iných našich produktoch, kontaktujte nás, prosím, prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

Od svojho vzniku v roku 2005 naša spoločnosť DEVELOP CONSULT, s.r.o., participovala, či už logisticky, alebo priamo prostredníctvom vlastných pracovníkov  na viacerých stavebných projektoch. Od roku 2006 sme aktívni v predaji, distribúcií a montáži plastových a hliníkových systémov. Za tento čas sme získali potrebné skúsenosti a kontakty na samostatné zvládnutie realizácie aj náročnejších celkov. Vďaka širokej sieti našich spolupracovníkov dokážeme poskytnúť svoje služby a produkty vo viacerých mestách Slovenskej a Českej republiky.

V súvislosti s rozrastajúcim sa portfóliom našich aktivít v oblasti stavebníctva sme sa od roku 2011 rozhodli realizovať stavebnú a obchodnú činnosť pod vlastnou značkou PS BAU. Naši certifikovaní pracovníci dokážu komplexne zabezpečiť revitalizáciu Vášho obytného domu od výmeny hliníkových vchodových dverí – vrátane bezpečnostného bezdotykového systému, cez výmenu schodiskových a bytových okien – až po zateplenie obvodového plášťa, či izoláciu striech. Hlavnou pracovnou náplňou je predaj plastových okien. Plastové okná si môžete pozrieť aj na našej stránke, prípadne využite online kalkuláciu pre plastové okná. Na stránke plastové okná vám ponúkame cenník.

Obnovu vnútorných priestorov (dlažby, kazetové stropy ap.), senzorové osvetlienie a iné doplnkové práce sme schopní zaistiť pomocou overených špecializovaných pracovných skupín. Prerábky bytov, bytových jadier, murovanie balkónových stien vrátane prerábky vody, kúrenia  a elektorinštalácie vykonávame skúsenými pracovníkmi. Kolektív pracovníkov PS BAU.

Od svojho vzniku v roku 2005 naša spoločnosť DEVELOP CONSULT, s.r.o., okrem aktivít v ekonomickej činnosti a vedení účtovníctva participovala, či už logisticky, alebo priamo prostredníctvom vlastných pracovníkov na viacerých stavebných projektoch.
Od roku 2006 sme aktívni v predaji, distribúcií a montáži plastových a hliníkových systémov. Za tento čas sme získali potrebné skúsenosti a kontakty na samostatné zvládnutie realizácie aj náročnejších celkov. Vďaka širokej sieti našich spolupracovníkov dokážeme poskytnúť svoje služby a produkty vo viacerých mestách Slovenskej a Českej republiky Rrakúska, Talianska a Luxemburgu.

Vytvorila spoločnosť KAPA Studio s.r.o.