GARÁŽOVÉ BRÁNY

Rolovacie garážové brány

GATE 77

Rolovacie garážové brány sú úsporným  riešením pre uzavretie otvoru z hľadiska priestoru.

Skladajú sa z lamelového panciera, vodiacich líšt a z navíjacieho bubna, ktorý je umiestnený priamo nad stavebným otvorom. Využívajú sa najmä v priemyselných objektoch, ale svoje uplatnenie nachádzajú aj v garážach rodinných domov, kde  nie je vhodný iný typ brány.

Hliníková lamela š. 77 mm je vyplnená polyuretánovu penou. Okrem základných farieb bielej a hnedej sú k dispozícii ďalšie odtiene RAL alebo potiahnutie lamely renolitovou fóliou v imitácii dreva.

GATE 55

Rolovacia brána s lamelou s krycou výškou 55 mm, pre brány do šírky 3 m.

Osadenie brány za otvorom z interiérovej strany nevyžaduje žiadne stavebné úpravy a brána zaberá minimálny priestor. Tieto vlastnosti rolovacej brány uvítajú najmä tí zákazníci, ktorí chcú využiť priestror pod stropom garáže inak.

Brána má tichý a spoľahlivý chod a nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu. Vyrába sa na mieru podľa požiadaviek zákazníka vo viacerých odtieňoch RAL alebo v imitácii dreva.

GATE 52

Rolovacia garážová brána s lamelou š. 52 mm plnenou polyuretánovou penou.

Vhodná aj ako náhrada klasických roliet pre väčšie otvory, kde nie je možné z rozmerových dôvodov použiť užšiu lamelu, napr. výklady, väčšie presklené steny a pod.

Skladá sa z lamelového panciera, vodiacich líšt a boxu, umiestneného nad stavebným otvorom. Vo vnúri garáže zaberá minimálny priestor.

Sekciové garážové brány

SHADEON -garage doors

Sekčné garážové brány patria pre svoj vzhľad a mnohorakosť povrchového prevedenia k najviac používaným typom brán.

Brána je zložená z pozdĺžne členených sekcií, ktoré pri otvorení brány plynule zachádzajú po vodiacich koľajniciach pod strop. Sekcie sú spojené bezpečnostými zámkami proti privretiu prstov a vyplnené tvrdenou polyuretánovou penou.

Brány sa vyrábajú v typizovaných rozmeroch aj v rozmeroch na mieru. Vďaka viacerým typom kovania je možné umiestniť bránu takmer do každej garáže.

Sekčné brány sa dodávajú s komfortným automatickým pohonom alebo na manuálne ovládanie.