AP 30

PROTIPOŽIARNE

Bezpečnostné protipožiarne bytové dvere

GERDA – TO JE SPOĽAHLIVOSŤ

Výberom originálnych dverí a zámok Gerda máte zaistené bezpečie na dlhé roky. A to nielen bezpečnosť ochrany majetku ale aj. čo Je nemenej dôležité, bezpečnosť používania. Naše výrobky majú v priebehu používania zaistený servis autorizovanými montérmi. To preto, aby ste mali Istotu, že Váš dom. byt či kancelária sú vždy bezpečné. Ponuka atestovaných zosilnených a bezpečnostných dverí značky GERDA pripravená na tento rok splní očakávania každého, dokonca I toho najnáročnejšieho zákazníka. V prezentovaných dverách nájdete mnoho moderných technických riešení, ktoré sú, ako je u Gerdy zvykom, prevedené ako štandardné riešenia a nie za príplatok. Všetky dvere Gerda majú certifikáty Inštitútu precíznej mechaniky, ktoré určujú ich odolnosť voči vlámaniu.

AKO VYBRAŤ VHODNÉ DVERE?

Pri kúpe dverí do domu, bytu či kancelárie je potrebné reálne zhodnotiť stupeň hrozby vlámania. Pri nízkej alebo bežnej úrovni ohrozenia postačia k zabezpečeniu nášho bytu dvere, ktoré majú najmenej certifikát triedy 2 podľa európskej normy ENV. Zámky používané v týchto dverách by mail mať certifikát triedy C. Tam, kde možnosť viamania zhodnotíme ako stredne vysokú. by nás mali spoľahlivo ochrániť dvere triedy C alebo triedy 3 podľa európskej normy. Samozrejme, zámky používané vo dverách tohto typu a vložka centrálnej zámky musia byť výhradne triedy C. V objektoch s najvyšším stupňom ohrozenia vlámaním by sme mali voliť dvere triedy 4 podľa ENV alebo aspoň dvere triedy C.

PREČO JE DÔLEŽITA AUTORIZOVANA MONTAŽ?

S ohľadom na bezpečie investujeme stále častejšie do bezpečnostných dverí. Najlepšiu kvalitu montáže dverí nám zaručujú montážne tímy. Najatie autorizovaného tímu často síce znamená väčšie výdavky. ale zato rozhodne v náš prospech. Získame tak istotu, že všetko bolo vykonané v súlade so zásadami montáže bezpečnostných dverí. Tímy prechádzajú školením v centrále firmy Gerda, ktoré vedú najlepší odborníci v tejto brandži. Len autorizovaná montáž nám zaručuje správnosť a bezpečnosť dverí. Pamätajme si, že počas vloženia kľúčov do atestovaných vložiek triedy “ C“ a “B” autorizovaným tímom platí príslušná procedúra – len my môžeme strhnúť plombu z balenia vložky do zámky. Využiť služby takéhoto tímu sa oplatí, získame tým istotu, že naše dvere sú dobre namontované a že bezpečie nášho domova je skutočne chránené.

Zaujala vás naša ponuka dverí? Vytvorte si tie správne dvere podľa vašich predstáv v našom konfigurátore!

Konfigurátor dverí