Plastové okná Bratislava

Naša spoločnosť vám ponúka jedinečnú možnosť vybrať si plastové okná presne podľa vašich predstáv. Mnoho typov plastových okien máme pre Vás skladom, pripravené k okamžitému odberu!  Napríklad, vyberiete si plastové okná Aluplast, my ich navrhneme vám na mieru, vyrobíme, namontujeme, vaše staré okná demontujeme a odvezieme odpad. Vy máte nové plastové okná a nemáte žiadne starosti.

Kvalitné, na mieru a za priaznivú cenu. To je ponuka plastových okien spoločnosti PSbau. Široká škála plastových okien v našej ponuke je pripravená splniť vaše náročné požiadavky. Profilové systémy, ktoré ponúkame vám umožňujú sa rozhodnúť pre oblý alebo hranatý systém, so stavebnými hrúbkami od 60 mm do 100 mm vo veľmi širokej škále farebných prevedení. Je možné vybrať si jednostranné alebo obojstranné laminovanie. Pozrite si cenník pre plastové okná na našej stránke.

Pri širokej škále profilových systémov (3, 5, 6 a 8 komôr)-plastových okien sme vám schopní splniť prakticky každú požiadavku. Posuvné okná v zdvižno-posuvnom systéme HST umožňujú presklenie veľkých priestorov pri zachovaní ľahkej manipulácie a dlhodobej životnosti. Plastové okná v systémoch s trojitým dorazovým tesnením spĺňajú aj náročné požiadavky pasívnych domov.

PONUKA PLASTOVÝCH OKIEN

Kancelária pre plastové okná Bratislava sa nachádza:
Kopčianska 92

Bratislava – Petržalka
0911696181
[email protected]

Otváracie hodiny:

Pondelok – Štvrtok: 8:00 – 16:00
Piatok: 8:00 – 15:00

Ak Vám vyhovuje iný termín stretnutia, dohodnite sa s nami telefonicky.

Skladové priestory:
Kopčianska 92

Výdaj tovaru:
7:00 – 9:00

Veríme, že informácie, ktoré tu nájdete Vám pomôžu. V prípade, že požadujete viac informácií o plastových oknách v Bratislave, alebo iných našich produktoch, kontaktujte nás, prosím, prostredníctvom e-mailu [email protected] alebo telefonicky na čísle 0911696181.

Plastové okná v meste Bratislava pre vás dodáva PSBau