HOTLINKA - 0911 696 181 | Partner Login Stredné Slovensko - Západné Slovensko - Východné slovensko - Bratislava - Prešov - Žilina
PolskiSlovenčinaDeutschEnglishMagyar

Plastové okná cenník

Vážený zákazník, na tomto mieste si môžete namodelovať väčšinu možností cien panelákových okien.V prípade nejasností kontaktujte našu infolinku. Cenník plastových okien, ktorú vypočítate je predbežná. O prípadných akciách alebo možnosti výhodnejšiej ponuky sa informujte na našich predajných miestach. 

CP PSBAU VZOR MAR

Všetky typy okien si môžete predbežne naceniť pomocou tabulky cennik PS BAU. Tabuľka Vám ukáže Vašu predpokladanú nákupnú cenu na daný typ okna vrátane zľavy. Výšku zľavy si môžete sami upraviť v nastavení. Zľava na jednotlivé profilové systémy s ALUPLAST s kovaním MACO:

  • ALUPLAST IDEAL 4000 – 45%
  • IZOALČNÉ DVOJSKLO ALUPLAST IDEAL 7000 – 42%
  • IZOALČNÉ DVOJSKLO ALUPLAST IDEAL 5000 – 25%
  • IZOALČNÉ DVOJSKLO ALUPLAST IDEAL 8000 – 5%
  • IZOLAČNÉ TROJSKLO   EKOSUN 15% 

Ceník OKNA ps bau 2012  

Cena plastove okna je pre nás veľmi dôležitá. Preto sa snažíme držať naše ceny plastových okien čo najnižšie. Plastové okná cenník je to čo tu nájdete. Interaktívny cenník okien nájdete v strede strány


Od svojho vzniku v roku 2005 naša spoločnosť DEVELOP CONSULT, s.r.o., okrem aktivít v ekonomickej činnosti a vedení účtovníctva participovala, či už logisticky, alebo priamo prostredníctvom vlastných pracovníkov na viacerých stavebných projektoch.
Od roku 2006 sme aktívni v predaji, distribúcií a montáži plastových a hliníkových systémov. Za tento čas sme získali potrebné skúsenosti a kontakty na samostatné zvládnutie realizácie aj náročnejších celkov. Vďaka širokej sieti našich spolupracovníkov dokážeme poskytnúť svoje služby a produkty vo viacerých mestách Slovenskej a Českej republiky Rrakúska, Talianska a Luxemburgu.

Vytvorila spoločnosť KAPA Studio s.r.o.