HOTLINKA - 0911 696 181 | Partner Login Stredné Slovensko - Západné Slovensko - Východné slovensko - Bratislava - Prešov - Žilina
PolskiSlovenčinaDeutschEnglishMagyar

plastové okná aluplast

Aluplast

Plastové okná Aluplast predstavuje najpredávanejší profilový systém plastových okien na Slovenskom trhu. Jeho obľuba je spôsobená najmä pre jeho širokú paletu ponúkaných riešení, tak technických ako aj tvarových možností plastových okien.
EKOSUN-OBR

EKOSUN

Nový profilový systém, ktorý prináša cenovú revolúciu na trhu plastových okien. Profilový systém plastových okien ktorého stavebná hrúbka rámu dosahuje 90 mm a krídla až 100 mm poskytuje pri osadení izolačným trojsklom neuveriteľné tepelno-izolačné vlastnosti za cenu, pri ktorej sa väčšina zákazníkov rozhodne.
okná gealan

GEALAN

Systémy plastových profilov od firmy GEALAN - to je rozsiahly program produktov pre profesionálov. Systém ponúka možnosti stredových alebo dorazových tesnení, ktoré vyhovujú všetkým kvalitatívnym, architektonickým a ekologickým požiadavkám.
Plastové okná rehau

Rehau

Spoločnosť Reahau je prémiová značka pre riešenia na báze polymérov a je v oblasti stavebného a automobilového priemyslu, aj ostatných priemyselných odvetví, medzinárodným lídrom. Plastové okná Rehau spĺňajú európske technické štandardy a vlastné potrebné certifikáty, vyžadované predpismi stavebného zákona.
Salamander

Salamander

Firma Salamander Industrie Produkte GmbH Turkheim Nemecko pôsobí už viac ako 30 rokov na svetovom trhu s PVC profilmi na výrobu plastových okien.
Plastové okná Veka

Veka

Okná a dvere z PVC sú vyrábané z profilov najväčšieho svetového výrobcu VEKA A.G. Nemecko. Práve VEKA má vo svete prvenstvo od histórie výroby, cez vývoj až po samotnú realizáciu projektov na všetkých kontinentoch. Po viacročných skúsenostiach môžeme povedať, že práve profily VEKA spĺňajú najnáročnejšie požiadavky zákazníkov, nestrácajú farbu a nepodliehajú poveternostným vplyvom.

Plastové okná

PS bau banner

Naša spoločnosť Vám ponúka jedinečnú možnosť vybrať si plastové okná presne podľa Vašich predstáv. Na sklade máme pre vás pripravené množstvo typov plastových okien. Napríklad také plastové okná Aluplast navrhneme, vyrobíme a namontujeme, vaše staré okná demontujeme a odvezieme odpad.

Kompletný servis plastových okien

Plastové okná si u nás vyberiete vám dokážeme vyrobiť, doviesť, namontovať, odviesť staré okná a to všetko za bezkonkurenčnú cenu na trhu s plastovými oknami.

Rýchlosť dodania

Plastové okná u nás zakúpené vám vieme dodať už do 48 hodín!!!

Zo širokej ponuky našich plastových okien a profilových systémov si vyberie naozaj každý zákazník. Profilové systémy, ktoré ponúkame Vám umožnujú sa rozhodnúť pre oblý alebo hranatý systém, so stavebnými hrúbkami od 60 mm do 100 mm vo veľmi širokej škále farebných prevedení. Je možné vybrať si nielen jednostranné alebo obojstranné laminovanie. Pozrite si plastové okná cenník na našej stránke.

Pri neustálom zvyšovaní kvality spracovania a používaní nových technológií pri výrobe profilov platových okien a ich následnom zváraní sa možnosti využitia  stále rozširujú. Pri širokej škále profilových systémov (3, 5, 6 a 8 komôr)-plastových okien sme Vám schopní splniť prakticky každú požiadavku. Posuvné okná v zdvižno-posuvnom systéme HST umožňujú presklenia veľkých priestorov pri zachovaní ľahkej manipulácie a dlhodobej životnosti. Plastové okná v systémoch s 3-tím dorazovým tesnením spĺňajú aj náročné požiadavky pasívnych domov. Na druhej strane plastové okná dokážu za veľmi prijateľnú cenu poskytnúť výbornú tepelnú izoláciu panelákových bytov – Plastové okná ALUPLAST IDEAL  4000 RL, plastové okná ALUPLAST IDEAL 5000, ako aj priemyselných budov – plastové okná ALUPLAST IDEAL 2000. Viac informácií nájdete v popisoch jednotlivých profilov plastových okien. 

Plastové okná môžete zohnať v lacnejšej verzií už od 45€!

Od svojho vzniku v roku 2005 naša spoločnosť DEVELOP CONSULT, s.r.o., okrem aktivít v ekonomickej činnosti a vedení účtovníctva participovala, či už logisticky, alebo priamo prostredníctvom vlastných pracovníkov na viacerých stavebných projektoch.
Od roku 2006 sme aktívni v predaji, distribúcií a montáži plastových a hliníkových systémov. Za tento čas sme získali potrebné skúsenosti a kontakty na samostatné zvládnutie realizácie aj náročnejších celkov. Vďaka širokej sieti našich spolupracovníkov dokážeme poskytnúť svoje služby a produkty vo viacerých mestách Slovenskej a Českej republiky Rrakúska, Talianska a Luxemburgu.

Vytvorila spoločnosť KAPA Studio s.r.o.